YENİ DÖNEM

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM;

18-19 Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz Odamız 50. Seçimli Genel Kurulunun ardından;

Birlik ve beraberliği, adil ve şeffaflığı esas alarak yürüttüğümüz görevimizi sizlerin desteğiyle tekrar devam ettirmenin mutluluğu içerisindeyim.

İçerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte hep birlikte çalıştık, çabaladık, 7/24 kesintisiz sağlık hizmeti vermeye gayret gösterdik. Bundan sonraki süreçte de yine birlikte çok büyük ve güzel işleri gerçekleştireceğimize inancım tamdır.

Siz kıymetli meslektaşlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz demokratik seçim maratonunda bize inanıp güvenerek destek olan, olamayan, bizi bu kıymetli görevlere teveccüh gösterip layık gören kıymetli meslektaşlarıma teşekkürü borç bilirim.

Bize yüklenen sorumluluğun bilincinde gece gündüz hiç durmadan sadece mesleğimiz ve geleceğimiz adına çalışan ve  mesleğimizi daha güzel yarınlara taşımak adına var gücüyle çalışacak olan ekibime de minnetlerimi sunuyorum.

Önceki dönem kurullarda görev alan kıymetli meslektaşlarımıza görev aldıkları dönemlerde mesleğimize kattıkları olumlu katkılar için ve seçimlerin daha demokratik bir ortamda geçmesine katkı sunan aday olan tüm meslektaşlarıma ve divan başkanlığını layıkıyla yerine getiren Sayın Ecz. K.Hale Güntan nezdinde divan arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür eder, seçim sonuçlarının Kayseri Eczacı Odamıza, mesleğimize ve yarınlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

Uzm. Ecz. Uğur Nuri AKIN

12. Bölge Kayseri Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı

22 Eylül 2021 - Okunma Sayısı : 375